Am Nat po tajsku znaczy siła. Odczytujemy to nie tylko jako sprawność fizyczną, ale przede wszystkim jako wewnętrzną siłę drzemiącą w duchu zawodnika.
Krakowski klub Am Nat skupia się tylko i wyłącznie na nauce boksu tajskiego, w ten sposób pozwala na poznanie pierwotnej formy Muay Thai, nie mieszając z nią innych stylów walki. Ta wąska specjalizacja spowodowała dostosowanie sali treningowej do potrzeb związanych z uprawianiem takiej dyscypliny sportu, jaką jest boks tajski.

Zajęcia prowadzi brązowy medalista Pucharu Europy, wielkrotny medalista Mistrzostw oraz Pucharu Polski Grzegorz Bąk, od dwóch lat będący instruktorem i sędzią podczas zawodów Muay Thai.

Treningi są prowadzone zarówno dla osób, które traktują boks tajski jako aktywną formę rekreacji, jak i dla tych, którzy pragną poznać prawdziwą, sportową rywalizację podczas zawodów. Jakkolwiek od każdego trener wymaga podczas treningów całkowitego zaangażowania, by nauczyć się jak najlepiej i jak najwięcej. Zajęcia prowadzone w małych grupach pozwalają na dostosowanie ich poziomu do trenujących osób, systematycznie podnosząc ich poziom zaawansowania.

Odwiedź klub Am Nat i poznaj szlachetną sztukę walki Muay Thai!

Zapraszamy!